Изборник Затворити

Представа „Зато што те се плашим”

Ученици 7. разреда присуствовали су представи „Зато што те се плашим”, 01.10.2015.године.
У првом делу програма се, кроз представу, види реалан приказ насиља међу младима. Главну улогу тумачи глумац Иван Јевтовић, који је и режисер овог позоришног комада. Поред њега, у представи игра Милена Николић и Дејан Јајчанин. Промовисана је култура ненасиља и решавање конфликтних ситуација дијалогом.
У другом делу програма, публици се обратио професор др Ратко Божовић, социолог културе и понашања.
У трећем делу, деца су давала своје предлоге глумцима како да решавају конфликтне ситуације из представе и на тај начин преузела улогу режисера.
Деца су пажљиво посматрала развој ситуација у представи, давали су предлоге, сугестије.

Фотографије можете погледати ОВДЕ.

Подносилац извештаја
Мила Петровић,